Kategorie
Temat
autor: *BUGI*, utworzono: 2015-01-29 20:56:00, wyświetleń: 6795

PAINTBALLIŚCI - jedna wielka "RODZINA" - Sick

Chciałem to olać ale pomyślałem, że nie jestem pierwszy który tego doświadczył, są na 100% osoby które tego doświadczyły. To dlaczego nie ostrzec o tym innych aby to ich nie dotknęło ?

Wszystko się zaczęło od wpisu Szkobla na "Jego grupie" parającej się ogłoszeniami kupna/sprzedaży sprzętu do PB. Wspomniany osobnik postanowił dać mi bana za sprzedaż kulek które rzekomo nie miały iść bez VATu ... ZA to dostałem bana ... Nie chce mi się tego tłumaczyć, ani pisać epitetów na temat tego PSEŁDO administratora, bo to co on robi jest poniżej wszelkiej krytyki... Pomijam już fakt, urządzenia sobie na wspomnianej grupie tematu do rozmowy, w której z wiadomych względów (BAN) nie mogłem się bronić ...

Również nie będę tego rozwijał bo nie o to chodzi ... SZKOBELKOWI było mało zaczął na mnie polować ?? Bo jak to można nazwać jak na innej grupie sprzedażowej prowadzonej przez A jako NOWY administrator (pewnie na jego TMG przestało się kręcić) i na dzień dobry postanowił w moich ogłoszeniach pochwalić się tym faktem że już tu jest ???

Mało ! Chciałem podrasować swoją klamkę, potrzebowałem pomalować osłony oczu... Dobry znajomy Izy doradził kolegów po fachu (paintballowców) Tune My Gun (profil na FB). Postanowiłem skorzystać więc zapytałem ...

.... brak słów ...

Jak macie podobne sytuacje to piszcie w temacie, chamstwo trzeba tępić w zarodku zanim się rozleje na całe społeczeństwo paintballowe (od paru dni społeczeństwo jest nadużywane w tym zestawieniu). I wcale to nie służy aby przyciągać nowych graczy ... zanim kogoś o coś oskarżysz SKOBELKU zastanów się czy w Twoim oku nie ma belki ... Sick
Odpowiedzi dodaj odpowiedź
Fajnie to juz wiem zeby nie wysylac tam markera do malowania
autor: spitov, utworzono: 2015-01-30 14:27:00
Szkobel to jedyna osoba która zrobiła z tym porządek, sorry ale Twój spam ogłoszeń był nie do zniesienia.
autor: Jackobsoner, utworzono: 2015-03-19 12:06:00
Moze i byl nie do zniesienia, ale zeby za ten "spam" nie chcieli klamki pomalowac?
I odgrzales kilkumiesiecznego kotleta zeby napisac komentarz ktory nic nie wnosi do sprawy?
autor: Bugajew, utworzono: 2015-03-19 13:19:00
Bugajew napisał:
autor: malinman, utworzono: 2015-03-19 15:23:00

Pytania? Napisz do nas!