Kategorie
Temat
autor: baryla, utworzono: 2016-02-26 16:48:00, wyświetleń: 455

Artykuły o Paintballu na Allegro

Artykuły o Paintballu na Allegro:

http://allegro.pl/artykul/paintball-sposob-na-sportowy-weekend-z-przyjaciolmi-86427?utm_source=Allegro&utm_medium=Listing&utm_campaign=Article&utm_content=militaria-paintball-253955

http://allegro.pl/artykul/odziez-i-akcesoria-do-gry-w-paintball-77689

http://allegro.pl/artykul/co-nalezy-miec-by-moc-grac-w-paintaball-65209

http://allegro.pl/artykul/paintball-wybor-sprzetu-i-ubioru-do-zabawy-w-komandosow-74745

Możemy się z nich dowiedzieć między innymi:

"Maski do gry w paintball przypominają narciarskie gogle i podobnie jak one mają chronić oczy. Jest to niezwykle ważne, bo uderzenie plastikową kulką może nie tylko sprawić ból, ale również uszkodzić wzrok."

"strzelamy żelatynowymi kulkami wypełnionymi biodegradowalną farbą do przeciwników tak, aby trafić ich jak największą liczbę razy"


"chroni nas ubranie ochronne – gumowe płaszcze i wysokie buty, chroniące kostkę"

"Ich ceny (markerów) wahają się od 70 do nawet 3000 zł w zależności od parametrów oraz producenta"

"Do gry w paintball potrzebne nam będą również zbiorniki z farbą (czyli kulki, dopasowane do konkretnego markera), butle CO2/HP (źródło zasilania markerów)"

"Każdy, kto chociaż raz miał okazję zagrać w paintball, wie, że marker jest podstawą tego sportu."

"W zależności od zasobności portfela możemy postawić na najprostszy pistolet JT US-50 Pistol Kit, idealny dla początkujących, lub na profesjonalne karabiny, np. na znakomitego półautomatycznego Kingmann Spyder MR5"

"Sam marker z jednorazową kapsułą na gaz i 30 kulami to wydatek w wysokości 170 zł. "

Tendencyjnie powybierałem największe wtopy ze wszystkich artykułów.

Bardzo fajnie że allegro zechciało poświęcić kilka linijek dla popularyzowania naszego wspaniałego hobby, tylko dlaczego mam wrażenie że autorzy tych artykułów wiedzę na temat Paintballa czerpali (w najlepszym wypadku) z wikipedii....
Odpowiedzi dodaj odpowiedź
Czytając to śmiało można stwierdzić że autorzy tych "ciekawych tekstów" nie mają zielonego pojęcia o czym piszą, a samo zrozumienie owej treści przez osobę zainteresowaną "grą w paintball" jest co najmniej odrzucające takową osobę. Sam zwracałem nie raz uwagę że treści na co poniektórych stronach jeżeli chodzi o samą ideę biegania z markerem zostawiają wiele do życzenia, jednak nie spodziewał bym się że takie herezje przeczytam na stronie allegro, jednym z największych domów aukcyjnych w Polsce ... no cóż - trzeba wrzucić na luz, jednak niesmak pozostanie ...
cytuj
autor: stracholvip, utworzono: 2016-02-26 18:02:00
Te Panie pisały artykuły dla allegro na zamówienie. Znalazły coś w necie, poubierały w ładne zdania napełnione słowami kluczowymi i odnośnikami.. i z pewnością żadna z nich nigdy nawet nie wybrała się na malowanie.
cytuj
autor: Michu78, utworzono: 2016-02-29 02:17:00

Pytania? Napisz do nas!